Skija

Shitet nga: Rigon 16 Dhj 11:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Shtime
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Shiten Skijat tri pare komplet me shtaga...iu mungojen vetem mbathjet (qizmet)

qmimi 100 euro komplet per te tre part, kurse veq e veq kane qmim tjeter...

Skijat jane te ardhura nga zvicrra dhe jane ne gjendje shume te mira gati si te reja, gjithashtu jane te pa perdorura ne kosove...

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim