Bilardo Nr9 ndrrim

Shitet nga: valon 05 Pri 17:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR   800 EUR

Komuna: Shtime
Pajisje : Sport me top
Shitet Bilardo Nr 9 ne gjendje prefekte per pun me Bez te ri, Bilardo ka 3 pllaka, po ashtu me Bilardo vin topat komplet dhe nje par topa shtes, me Bilardo vin edhe 6 shtega.

viber : +38649113011
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim