Bilardo Nr9 ndrrim me fliper Fabi

Shitet nga: Valon 13 Pri 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Pajisje : Sport me top
Shitet Bilardo Nr9 ne gjendje te gatshme per pun me 4 shtega dhe topat komplet ndrrim i mundshem me Bilardo nr 7 Fliper Fabi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim