Bilardo

Shitet nga: Ardian 06 Jan 21:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Shtime
Pajisje : Sport me top
Shes bilardin me dy shtega dhe ka topat te gjith per ma shum informata kontaktoni ne nr 044814747
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim