Ping Pong

Shitet nga: Valon 17 Pri 22:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Pajisje : Sport me top
Ping pont te ri te pa perdorur
Kemi ping pong me rrota pa rrota
ping pong vjen me 4 reketa 10 topa dhe rrjeta

transporti si pas marveshjes.

+38649113011 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim