Urgjent shes kompjuterat , bilardon dhe fliperin

Shitet nga: Feriz 18 Mar 19:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Pajisje : Sport me top
Shes kompjuterat P4 3 copa Fujitu Siemens 2.8, 512 MB HS 40 GB HDD dhe dy copa HP Campaq dc 7100s, nje Bilardo numer 8 e firmes zvicrrane viki dhe nje rraki, per ma shum info me kontaktoni ne tel 045299628
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim