Blet

Shitet nga: Bletari 12 Pri 09:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Pregadirsim korriza per blet, teti është inox dhe me nitne.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim