Carl Zeiss 6SD Mikroskop operativ kirurgjik

Shitet nga: Agon 22 Mar 08:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 000 EUR

Komuna: Shtime
Shitet nje Mikroskop Carl Zeiss 6-SD OPMI ne gjendje shume te mire 1A. Te gjitha komponentet optike, elektronike dhe mekanike jane ne gjendje perfekte. Eshte i vendosur mbi stativen univerzale S3. I levizshem ne akset X-Y.
Me mundesi dirigjimi te fokusimit dhe te zoomit permes pedaleve me kembe (footswitch).
Eshte i paisur me dy binokulare qe mund te perdoren njekohesisht, nje per kirurgun dhe nje per asistentin.
Eshte ne gjendje shume te paster, pa gervishje dhe shenja te tjera ( shiko fotot origjinale). Ka qene i instaluar ne nje spital te madh ne nje vend perendimor dhe si duket ka qene i "tepert" dhe per ate eshte perdorur minimalisht.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim