DYER PER BANESA ME QMIME NGA 55EURO

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: LULI Sot 19:00 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Shtime
Punojm dyer me te gjitha permasat dyer per banes me shumic nga 55euro
punojm dhe me porosi krejt ngjyrat dhe mbi 100modele
+38345613117 separe tavolina
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim