DYER TE BRENDSHME

Shitet nga: LONI Dje 17:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Shtime
DYER TE BRENDSHME
Punojm dyer dhe dritare me porosi me krejt dimenzionet me qmime 60 deri 120euro
dyer te dhomav
dyr te banjos
dyher me xhom
dyer te hyrjes
dyer per ballkon
dritare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim