Facebook: Dyer dhe Dritare Per Shtepi

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: LULI Sot 13:17 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Shtime
Prodhojm Dyer dhe dritare per shtepi me te gjitha permasat punojm dhe me porosi me qmime nga 60euro
Na vizitoni ne faqen ton Facebook: Dyer dhe Dritare Per shtepi
+38345613117

https://www.youtube.com/watch?v=RhZKP5pZFxE

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim