Molla

Shitet nga: Nebihi 21 Tet 19:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Shesi molla vendore te kualitetit dhe cilsis se lart me shumic dhe pakic. Kemi kater lloje te mollave: hajdaret, janagoll, delishes i art edhe meloroz. Qmimi 0,40 cent/kg
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim