Objekt Afarist

Shitet nga: Daut Ademaj 18 Tet 13:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Objekti eshte me gjith oborr dhe parking prej 14 ari ,objekti gjindet ne Shtime ne rrugen e Tiranes ku esht e vendosur me qera Viva Fresh Store Qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim