Produkte nga Hekuri , Alumini dhe PVC-ja

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: GALANI 02 Qer 09:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Prodhojm : Kontruksione te ndryshme nga profilet e hekurit ,Dyr nga hekuri dekorativ rrethoja te ndryshme , gilindera te mbrenshëm dhe te jashtëm gjithashtu nga hekuri dhe alumini . Dyer,dritare nga PVC-ja dhe alumini.

Per me shume informata na kontaktoni ne numrat e telefoni ose na vizitoni ne facebook

www.facebook.com/pages/Galani/426331360756810
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim