SHES DYER PER DHOMA EXTRA DYR

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: LULI Sot 13:19 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Shtime
Prodhojm Dyer per krejt shtepin dhe dritare
punojm krejt dimenzionet me qmime duke filluar nga 60euro me krejt ngjyrat dhe modele te ndryshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim