Sane

Shitet nga: Bahri 05 Shk 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Edhe e mire dhe e konsumojn kafshet pa problem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim