Shatora n sherbim 044930 281

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ariani 01 Dhj 17:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
japim shatora karrika tavolina ne sherbim ,shatorrat jan ne dimension te ndryshme si-12x6== 5x10 = 6x10 = 5x20 si dhe jane me ndriqim, karrikat dhe tavolinat jan te plastikes,gjendemi ne rrugen e prishtines ne shtime.si dhe ne fshatin petrov te lagjja azem hajdart afer betonjerkes.transporti dhe montimi jan falas. falmeminderit per mirkuptim tel;044-930-281= 044-261-759
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim