Tenda-karrika-tavolina me qera 045646222 NXEMJE

Shitet nga: Shemi Sot 14:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Jap me qera Tenda , Karrika ,Tavolina me mbulesa per dasma.ahengje.kanagjeqe..koncerte.panaire.e ndeja
Tendat , jan me dimensione 4x8. 5X10, 6X12 ,transporti dhe montimi jan gratis ,,posedojn edhe ndriqim , Per rezervime dhe informata lajmrohuni viber +38345646222 ose tel- 045510869
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim