Trafika 6kendeshe

Shitet nga: fisnik 14 Pri 16:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Shtime
Trafika eshte ne gjendje te mire,ka gjamat dhe rrjetat mbrojtese posedon edhe disa rafta.Bej edhe ndrrim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim