Vitrin per Ftohje (Frigorifer)

Shitet nga: Ibrahim 01 Mar 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Makin per ftohje ose frigorifer per markete i cili ka nje hapsir te mjaftueshme dhe punon shum mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim