Zbritje e madhe dyer per dhoma thirr 045 474 071

Shitet nga: Dyer te brendshme Sot 11:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Shtime
Zbritje e madhe dyer per dhoma thirr 045 474 071
shes dyr 60euro deri 120euro--------
dritare dhe dyer te hymjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim