aparat salldimi

Shitet nga: labi 28 Nën 11:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Shtime
Aparatsalldimi i ardhur pre zvicres punon perfekt trofaz dhe monofaz.
Aparati osht turbo.osht diqka ekstra pa as 1vrejtje
Aaparati osht i kompletun.me kabllo me kejt paisjet percjellese
Prodhim zviverran.


Kintakt ne viber +38649326307
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim