dyer te dhomave dhe te hymjes viber+38345474071

Shitet nga: Dyer te brendshme Sot 12:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Shtime
dyer te dhomave dhe te hymjes viber+38345474071 prodhojm dyer me porosi gjith KOSOVEN qmimet per dyer per dhoma 60euro dhe 70euro dyr te hymjes me ngjyr te bardh 120euro dyer te banjos 60euro dritare 80cm -140cm. 40euro dyher te brendshme me xhama 80euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim