shes xhenerator 5 kw diesel

Shitet nga: agim 29 Mar 21:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
shes xhenerator 5 kw diesel është 3 faz dhe monofaz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim