shitet Bilardo

Shitet nga: shefli 08 Tet 13:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Shtime
Shitet Bilardo ne gjendje te rregullt dhe e gatshme per përdorim, për më shumë mund të vini dhe ta shikoni.
Fshati Godanc komuna Shtime.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim