BANESE NE SHTIME 115 m2

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: BEST LINE SH.P.K Sot 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 115 m2
Komuna: Shtime
SHITET banesa në Shtime
REF: B63/17/SH

✓ Kati 3
✓ 115 m2
✓ Dhomë dite
✓ Kuzhinë
✓ 3 dhoma gjumi
✓ Banjo + wc
✓ Ballkon
✓ Depo

- Banesa do të jetë e gatshme për banim në vitin 2018

- Çmimi : 450 € m2

Për më shumë, agjensioni i autorizuar për shit-blerje dhe ndërmjetësim:
+386 49 822 899 (Viber, Whatsapp)
+377 45 802 803 (Viber, Whatsapp)
bestlineagency@hotmail.com

Ose na vizitoni në zyren tonë:
Lipjan, Objekti DINO, përballë restorant ROZAFA, kati 2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim