LINA-Shitet banesa 67.8m2 ne Shtime 279/17

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: LINA Sot 23:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Shtime
Sipërfaqe: 67.8 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kati i parë, Ndërtesë e re
Komuna: Shtime
Shitet: Banesa
Kuadraturë: 67.8 m2
Kati:I
Adresa:Shtime
Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,1dhome fjetje,wc+b dhe teras.


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr e Reqakut " afër ETC-se
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim