LINA-Shitet Shtepia 250m2+6ari toke-Shtime246/17

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: LINA Sot 20:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Adresa: Shtime
Sipërfaqe: 250 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Sobë / Kaminë, Shtëpi e veçuar
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Shtime
Shitet:Shtëpia
Siperfaqe;250 m2
Oborr:6ari
Adresa:Shtime
Pronar shqiptar.
Dokumentacioni në rregullë

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr Recakut afër'' ETC
Kontakti: tel:044/106-626 dhe 044/172-626
email: lina_banesa@hotmail,com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agjensioni LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim