LINA Shtëpia 6ari Rr T Shtime 162/17SH

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: LINA Sot 23:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Adresa: Rr.Transit -Shtime ( Lagjja Pajtimit)
Sipërfaqe: 180 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Shtime
Shitet : Shtepia 2 kateshe me 6 ari oborr
Organzimi i mbrendshem :
Kati -I- Sallon me kuzhine,nje dhom gjumi,banjo. Terasë,Garazh.
Kati-II-katër dhoma gjumi,Terasë
Adressa: Rr.Transit Shtime (Lagjja Pajtimit)
Dokumentacioni : Ne rregull
Pronari : Shqipetar.


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr Driton.Islami" afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim