LINA shtëpia në Shtime 125/16

Shitet nga: LINA Sot 23:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Adresa: me dru
Sipërfaqe: 380 m2
Numri i kateve: 3 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Shtime
Shitet;Shtëpia 380 m2
Oborr:3.5 ari
Organizimi i mbrendshem; Kati I-sallon të madhë +kuzhin të veqant,banjo dhe depo
kati II-3 dhoma gjumi,banjo me gjakuzi
kati III-4 dhoma gjumi,banjo
kati IV- sallon i madh
Dokumentacion;Në Rregullë
Adresa: Rr:Ahmet Kaqiku -Shtime 100m larg Komunës.

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr Ahmet Kaqiku afër Rest.ORCHIDE
telefoni: 044/106-626 dhe 044/172-626

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim