SHITET SHTËPIA

Shitet nga: Safet Jakupi 01 Mar 14:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Shitet SHTEPIA ne Shtime

Shtepia gjendet ne Rrugen William Wolker 300 metra larg Shkolles fillore Emin Duraku

Shtepia i ka 17 ari dhe i ploteson te gjitha kushtet per jetes ka 6 dhoma 3 banjo garazhin per veture etj

Po ashtu vlen te ceket se mund te nderrohet me Ara dhe Troje te ndryshme.

Per informata me te hollsishme mund te na kontaktoni ne numrin e telefonit:
044 201 529 dhe viber +377 45 844 058.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim