Shitet

Shitet nga: ndriqim isufi 18 Pri 00:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
rruga "2korriku" shtime shtepia dy katëshe 4 dhoma gjumi 2 banjo dhe dhoma dites gjithsej 200 m2 per informata me shum : 044641035
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim