Shitet shtepia me 20 ari davidovc

Shitet nga: Mehdi 09 Qer 12:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 250 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Shtime
Shitet shtepia me 20 ari ne davidovc shtepija esht 2 kat dhe ka sallon 2 banjo 4 dhoma gjumi 2 tarasa te mdhaja + shkallt per kat tret nerma esht ne kulem me, infrastruktur te plot shum e pershtatshme per banim me dokumentacjon te rrgullt pres blers serioz tel 044732032 / 045459150
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim