Shitet shtepia

Shitet nga: Sejdi 30 Jan 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 10
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Shtime
Shitet shtepia me 18 Ari trull shtepia esht 3 katshe me podrum podrumi ka 3 dhoma dhe garazhden kati dyt ka 2dhoma kuzhina banjo dhe ssalloni kati 3 ka 4dhoma dhe banjon ka ujsjellsin kanalizim shtepi esht e gatshme per banim siq pe shihni dhe ne foto per shum informata muni me ardh me kqyr ma gjansisht ju mir presim blers serioz qmimi me marrveshje"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim