Shtëpi prej 48m2 ne Shtime

Shitet nga: Ilaz 02 Mar 19:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Shitet shtëpia ne fshatin Godanc i Eperm komuna Shtime.
Ka 16 ARI oborr ka 1.Odë të burrave,1.garazh dhe një objekt për nxemje qëndrore.
Ka 3 dhoma dhe një banjo në katin e dytë,ndërsa ne katin e parë ka nj sallon,kuzhin dhe një banjo.
Përveq këtyre ka edhe kanalizim,ujësjellës dhe asfallti deri tek dyert e shtëpis.
Qmimi sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim