Shtepi banimi me 5 ari oborr

Shitet nga: Shpresim Arifi 15 Sht 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 8
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Shtime
Shitet shtepia ne qender te Shtimes (30 m prej rruges kryesore, permban perdhes+1 kat+nenkulm me 5 ari oborr.
Shtepia posedon uje , kanalizim, nxemje qendrore dhe elemente tjera percjellese. Eshte e pershtatshme per famiilje, dhe me cmim shume te volitshem.
Per te gjitha informacionet dhe detajet tjera ju lutem te na kontaktoni ne numrin: +32485439879 (viber)
Pronari: Shpresim Arifi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim