Shtepi ne Shtime

Shitet nga: 044201529 24 Maj 10:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
SHITET SHTEPIA OSE NDRROHET ME NDONJE TOK TJETER. Shtepia ka 17 ari TRUALL ne rrugen William Volker 300 metra larg shkolles fillore Emin Duraku ne Shtime. Shtepia eshte 200 metra katror ka 6 dhoma 3 banjo ka edhe podrum. Ne hymje te oborrit eshte Oda dhe nje sallon afer saj. Shtepia i plotson te gjitha kushtet per jetese, gjithashtu posedon edhe garazhin per veture. Per informata me te hollsishme mund te me kontaktoni ne ket numer 044201529
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim