Shtepi

Shitet nga: Shpresim Arifi 03 Gsh 22:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
shitet shtepia ne shtime me pese ari obor,e pershtatshme per familje,shtepia posedon uje,kanalizimin,nxemjen qendrore dhe elementet tjera percjellese,per te gjitha informacionet shtese dhe per cmim,kontaktoni me shpresim arifin ne belgjike,nr i tel wiberit eshte,0032 '485-439-879
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim