Shtepi

Shitet nga: Mustaf 20 Pri 21:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 9
Adresa: Qendrore
Sipërfaqe: 9 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Shtëpi e veçuar
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Shtime

Shitet shtepia me 18 Ari trull shtepia esht 3 katshe me podrum podrumi ka 3 dhoma dhe garazhden kati dyt ka 2dhoma kuzhina banjo dhe ssalloni kati 3 ka 4dhoma dhe banjon ka ujsjellsin kanalizim shtepi esht e gatshme per banim siq pe shihni dhe ne foto per shum informata muni me ardh me kqyr ma gjansisht ju mir presim blers serioz qmimi me marrveshje"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim