RINI-SHITET SHTEPIA ME LOKALE NE QENDER TE SHTIMES

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Patundshmeris Rini Dje 21:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Rr. Adem Jashari-Shtime
Sipërfaqe: 230 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Shtime
Shitet Shtepia250m2 me 2 ari e 7metra ne qender te Shtimes me dy lokale

Shtepia perbehet prej :Kati 1 dy Lokale,Sallon i pritjes,Kuzhin,Banjo

kati2 2.dhoma gjumi teras banjo kuzhin dhe oborri

Shtepia eshte rreth rruges kryesore SHTIME-PRISHTIN ka pozit shum te mir per ndertim te lart me te gjith dukumetacionin ne rregull bartja behet Mbrenda dite tek blersi qmimi me marrveshje

Per shitje eshte autorizuar Agjensioni i Patundeshmeris "RINI"
tel: (viber)+383 44/299-230, +383 49/305-482
e-mail: agjensioni_rini@hotmail.com,

facebook: Agjensioni Rini

ose na vizitoni ne zyren ton
Rruga: Lidhja e Prizrenit, perball stacionit policor mbi raiffeisen bank kati 2, Lipjan.

Per te shikuar ofertat tona ne gjithe Kosoven ne faqen merrjep ne rubriken (cfar kerkon) shenoni RINI.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim