SHTEPIA NE SHTIME

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: BEST LINE SH.P.K Dje 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Shtime
SHITET shtëpia Rr: 2 Korriku në Shtime
REF: SH21/17/SH

- Shtëpia është 2 katëshe, ka 3.90 ari oborr

- Kati 1:
- Sallon + kuzhinë
- Depo
- Banjo
- Ballkon

- Kati 2:
- 3 Dhoma gjumi ( dy dhoma kan qasje në terasë )
- 2 terasa


- E gatshme për banim.
- Pozitë shumë të mirë.
- Ka qasje në dy rrugë të qytetit dhe qasje në tranzit
- Rruga e asfaltuar + ndriqim
- Dokumentacion të rregullt


Çmimi : sipas marreveshjes


Për më shumë, agjensioni i autorizuar për shit-blerje dhe ndërmjetësim:
+386 49 822 899 (Viber Whatsapp)
+377 45 802 803 (Viber, Whatsapp)
fb.com/agjensionibestline
bestlineagency@hotmail.com

Ose na vizitoni në zyren tonë:
Lipjan, përballë restorant ROZAFA, kati 2 Lokali numer 1
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim