LINA - SHITEN PARCELAT NE SHTIME

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: LINA Sot 19:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Shtime
Sipërfaqe: 5200 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë
Komuna: Shtime
Shiten:Parcelat
Hapësirë:52 ari
Parcelat ndahen: 11 Ari rreth rruges ,11Ari ne mes dhe 30 Ari ne fund te rruges.
Adresa: Shtime
Infrastruktura e kompletuar.
Pronari:Shqiptarë
Dokumentacioni :në rregullë.


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr ,, e Reqakut" afer ETC
Telefoni: 044/106-626 dhe 044/172-626
ads.el;lina_banesa@hotmail.com
I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agjs: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim