LINA-SHITEN 1HK E 22ARI TOKE NE SHTIME 174/17

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: LINA Sot 23:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Shtime
Sipërfaqe: 122000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt
Komuna: Shtime
Shitet:Toka
Hapësirë:1hektar e 22ari
Adresa:Shtime
Infrastruktura e kompletuar.
Pronari:Shqiptarë dhe dokumentacioni në rregullë.


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elrkt; info@agjensioni-lina.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim