LINA-SHITEN 40ARI TOKE NE GODANC-SHTIME 171/17

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: LINA Sot 23:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Godanc-Shtime
Sipërfaqe: 4000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt
Komuna: Shtime
Shitet:Toka
Hapësirë:40ari
Gjithashtu shiten edhe dy parcela njera 17ari dhe tjetra 13ari.
Adresa:Godanc-Shtime
Infrastruktura e kompletuar.
Pronari:Shqiptarë dhe dokumentacioni në rregullë.Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa:Rr.Recakut afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt; lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim