LINA-SHITET TOKA 60Ari,Davidoc-SHtime

Shitet nga: LINA Sot 23:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: DAVIDOC
Komuna: Shtime
Shitet: Toka
Hapësirë: 60 Ari
Lokacioni : Davidoc
Pronari: Shqiptarë dhe me dokumentacion në rregullë


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr.Ahmet Kaqiku" afër Rest.ORCHIDE
Kontakti: tel:044/106-626 dhe 044/172-626

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim