Maqin mjelse

Shitet nga: Nuredin 12 Dhj 21:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Shtime
maqin mjelse ne gjendje te rregullt pune dhe mund të milen dy lopë njëkohësisht.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim