RINI-SHITEN DY PACELLA 28 ARI DHE 26 NE DAVIDOVC

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Patundshmeris Rini Sot 14:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Shiten parcellat 26 dhe 28 ari jo shum larg magjistrales SHTIME - PRISHTIN parcella jan ne dy lokacione te ndryshme me dukumenta ne rregull bartja mbrenda dite

Qmimi me marrveshje

Per shitje eshte autorizuar Agjensioni i Patundeshmeris "RINI"
tel: (viber)+383 44/299-230, +383 49/305-482
e-mail: agjensioni_rini@hotmail.com,

facebook: Agjensioni Rini

ose na vizitoni ne zyren ton
Rruga: Lidhja e Prizrenit, perball stacionit policor mbi raiffeisen bank kati 2, Lipjan.

Per te shikuar ofertat tona ne gjithe Kosoven ne faqen merrjep ne rubriken (cfar kerkon) shenoni RINI.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim