Shitet Toka ne Davidovc-Shtime

Shitet nga: Meriton 15 Mar 20:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Shtime
Shitet toka(31ari) ne Davidovc mprapa pishines Aqua Park ne magjistralen Prishtine-Shtime,toka ka dalje ne rrugen kryesore dhe mund te perdoret si truall,pllac,toke pune etj.
Çmimi me Marrveshje!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim