Shitet Trulli ne Davidovc

Shitet nga: Bekim 08 Nën 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Adresa: trull ose pllac
Sipërfaqe: 34 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Shtime
Shitet trulli ne davidovc te transiti .
Toka ka presprktiv te madhe si per shtepia dhe por pllaca esht afer rrethit dhe betonjerks STN
Ne dy ant ka rrug
ka kanalizim, ujsjells . telefon fiks internet kabllovik .
Dokumentat jan nrregull ne emer temin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim