Shitet trolli

Shitet nga: Agim Aliu 21 Nën 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Rruga
Për vendbanimin: Tokë, Fushë
Komuna: Shtime
shitet trolli me siperfaqe prej 54 ari 500 m larg rruges Tranzit Davidoc Shtime ne Godanc Te Poshtem , Cmimi sipas marrveshjes, numri i telefonit: 045-264-225 , thirrjet pas ores 16:00 si dhe te shtunen dhe te dielen ne qdo kohe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim